B16

 

Balon reklamowy B16 to jeden z trzech podstawowych typów balonów, jakie mamy w swojej ofercie. Jego kształt możesz zobaczyć na zdjęciu obok. Pamiętaj, że zamawiając balony w naszej firmie, otrzymujesz pełny i wysokojakościowy produkt. Balony są odporne na uszkodzenia, zaś wydruki na nich wykonane są metodą solwentową, zapobiegającą ścieraniu i blaknięciu przez lata.

 

 

 

 

 

B12

 

Obok balonu reklamowego B16, nasi klienci wybierają również model B12. Jego maksymalna wysokość może wynosić nawet 10 m. Nadruk, jakiego sobie zażyczysz, może prezentować się tak, jak na zdjęciu obok, ale może być również rozciągnięty na całą powierzchnię balonu. Wszystko zależy od Ciebie. Jeśli takie będzie Twoje życzenie, balon zabezpieczymy dodatkowo laminatem, chociaż i bez tego będzie bardzo trwały.

 

 

 

 

 

 

KULA

Ten balon jest bardzo chętnie wybierany przez naszych klientów. Razem z nim otrzymasz nie tylko solidny materiał  z wytrzymałym i odpornym na warunki pogodowe wydrukiem, ale również wszelkie potrzebne akcesoria, takie jak pokrowce, zasilanie oraz środki montażowe.

 

 

 

 

 

- The height of the balloons starts at 2m and ends at what height you want.

- Graphics are placed on the balloon belt or on the whole structure.

- Graphics made using sublimation print ,solvent or UV printing.

- Possibility to secure graphics with a laminate.

- The set includes: balloon, transport bag, ropes, instruction manual.

- Colors of materials according to the customers needs.

- The material is high quality PVC coated polyester (280g/m2)

- 230V power supply.

- 2 years warranty

- Transport to the customers company for free

 

 

- - - - -